Графік выязных прыёмаў грамадзян кіраўніцтвам Гродзенскага філіяла

Графік прыёму грамадзян і правядзення сустрэч кіраўнікоў у структурных падраздзяленнях Гродзенскага філіяла РУП «Белтэлекам» з працоўнымі калектывамі па пытаннях паляпшэння стану работы з грамадзянамі (згодна з планам мерапрыемстваў РУП "Белтэлекам" па рэалізацыі Дырэктывы Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ад 27 снежня 2006 года № 2 «Аб мерах па далейшай дэбюракратызацыі дзяржаўнага апарату») на 3 квартал 2022 года

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку службовай асобы, якую займае пасаду

Дата і час прыёму

Месца правядзення

1.

Мацвееў Віктар Уладзіміравіч,

дырэктар

11.08.2022

11:00 - 13:00

Навагрудскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

2.

Сянчыла Аляксандр Іванавіч,

намеснік дырэктара па тэхнічных пытаннях 

21.07.2022

11:00 - 13:00

Бераставіцкі ўчастак электрасувязі

Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

3.

Гузень Сяргей Мікалаевіч,

намеснік дырэктара па пытаннях будаўніцтва

13.07.2022

11:00 - 13:00

Мастоўскі ўчастак электрасувязі

Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

4.

Андрэеў Алег Уладзіміравіч,

намеснік дырэктара па кадрах, бяспекі і рэжыму

15.09.2022

11:00 - 13:00

Карэліцкі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

5.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч,

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

13.09.2022

10:00 - 12:00

Мастоўскі ўчастак электрасувязі

Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

6.

Рудомін Анатоль Мікалаевіч,

начальнік Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

27.09.2022

10:00 - 12:00

Зэльвенскі ўчастак электрасувязі

Ваўкавыскага занальнага вузла электрасувязі

7.

Босько Юрый Іванавіч,

начальнік Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

14.07.2022

11:00 - 13:00

Свіслацкі ўчастак электрасувязі

Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

8.

Босько Юрый Іванавіч,

начальнік Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

22.09.2022

11:00 - 13:00

Бераставіцкі ўчастак электрасувязі

Гродзенскага занальнага вузла электрасувязі

9.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

19.07.2022

14:00 - 16:00

Воранаўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

10.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

16.08.2022

14:00 - 16:00

Іўеўскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

11.

Комінч Валерый Іванавіч,

начальнік Лідскага занальнага вузла электрасувязі

20.09.2022

14:00 - 16:00

Шчучынскі ўчастак электрасувязі

Лідскага занальнага вузла электрасувязі

12.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

25.08.2022

11:00 - 13:00

Дзятлаўскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

13.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

08.09.2022

14:00 - 16:00

Карэліцкі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

14.

Бялоў Ігар Уладзіміравіч,

начальнік Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

08.09.2022

11:00 - 13:00

Навагрудскі ўчастак электрасувязі

Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

15.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч,

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

23.08.2022

10:00 - 12:00

Астравецкі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

16.

Нікадон Аляксандр Станіслававіч,

начальнік Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі

30.08.2022

10:00 - 12:00

Ашмянскі ўчастак электрасувязі

Смаргонскага занальнага вузла электрасувязі